Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 13 common:people_all_forms

Робота психолога

Date: 18 вересня 2020 о 16:31, Refreshed 16 січня о 10:03

Поради "Як подолати тривожність у дітей"

    

1. Підвищуйте самооцінку дитини (частіше хваліть, навіть за нензначні успіхи, бажано так,щоб це чули оточуючі.

2. Відмовтеся від зауважень і критики. Якщо дитина поводиться неправильно, не лайте її, а доброзичливим тоном попросіть розповісти про причини своєї поведінки і поясніть, чому для вас вона неприємна.

3.Не встановлюйте дитині занадто високі вимоги. Якщо ви бачите, що вона не справляється з програмою музичної школи і зі сльозами збирається на чергове заняття, краще віддайте її в інший гурток.

4.Демонструйте малюкові свою любов. Обіймайте його, влаштовуйте веселі ігри, залучайте до спільних справах.

5. Розмовляйте з дитиною про те, що її турбує. Розповідайте йому, як ви самі справлялися з подібними страхами.

ВПРАВИ ДЛЯ ЗНЯТТЯ СТРЕСУ ТА ТРИВОЖНОСТІ У ДИТИНИ (ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ БАТЬКИ)

Вправа «Рослина».

В цій вправі для нас важливий образ деревця, яке приживається в новому місці – пускає коріння, звикає до землі, розправляє листочки, набирає силу. Можна скласти казку про Зернятко, яке вирушило подорожувати, про Квітку, яку пересадили в інший горщик, про Деревце, яке приживається в лісі, оживити цю казку пластиліновими героями, яким обов’язково приклеїмо очі і рот.

Запитаємо у малюка: як почуває себе деревце? Чим йому можна допомогти? І тоді будуємо навколо нього красивий і надійний паркан, оселяємо поруч Фею або Ангела, ліпимо Дорослого Друга, який стане захищати Деревце. Продовжувати казку потрібно стільки часу, скільки вона цікавить малюка – тиждень, місяць, два, поки Деревце не вкоріниться міцно і безпечно.

Вправа «Ти де?»

Граємо в цю гру в будь-який відповідний момент. Задаємо дитині питання: «Ти де?» Відповідати домовляємося зі слів «Я – тут!» І далі – опис своєї дії і своїх відчуттів: «Сиджу на дивані, їм соковиту полуницю, дивлюся у вікно на птахів».

Вправа «Розклад».

Для будь-якої дитини , і особливо – малюка, який пережив стрес – важливою є зовнішня передбачуваність і визначеність А це завжди виражається в наявності режиму дня і зрозумілою для малюка структури проведення його часу. Все, що можна запланувати з дитиною – плануємо ретельно, зі смаком, з любов’ю, проводячи багато часу за обговоренням плану на день, на тиждень, на місяць, записуючи все це яскравими фломастерами на аркуш паперу і дотримуєтесь його настільки, наскільки виходить.

Вправа «Білим по чорному».

Беремо чорний лист картону – і малюємо на ньому білою гуашшю. Малювати можна що завгодно, на будь-які теми, так з темряви страху і невідомості проступить нове, світле, ніжне майбутнє.

Академічна доброчесність

Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених
законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час
навчання, викладання та провадження наукової діяльності.


Урок доброти у 2 класі

З учнями проведена година спілкування з елементами тренінгового заняття "Кожній бездомній тварині потрібна родина".

Метою заняття було  формування  поняття причин безпритульності тварин. Розуміння  прав тварин. Формування необхідних знань аби завести домашнього улюбленця та  уявлень дітей про правила догляду за собаками і котами. Виховувати любов, відповідальність  і дбайливе ставлення до домашніх улюбленців.

Під час заняття учні виконували різноманітні вправи, переглядали відповіді, створювали оголошення про загублену тваринку та малювали фото власних улюбленців.

                              

                                                    

Година спілкування з учнями 1 класу           «Посмішка єднає нас усіх»

                                                                                  

Щорічно 21 вересня відзначається  Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це МИР!!!!!!

       

                                                  

В умовах дистанційного навчання потрібно завжди пам'ятати про здоров'я очей.

Сьогодні у відношенні батьки-діти тривають нелегкі часи оскільки батьки перебувають у стані постійної емоційнї напруги, котра пов'язана з тривожними подіями в Україні. Аде ця проблема стосується не лише батьків але й дітей, що часто відображається у їх нетиповій поведінці. Батькам варто знати причини цієї поведінки та вміти правильно реагувати на її прояви, адже емоційний та психологічний стан батьків завжди відзеркалюється на дітях.

2 квітня День поширення інформації про аутизм

   Порушення розвитку головного мозку, дефіцит соціальної взаємодії і спілкування, обмежені інтереси і повторювані дії - так виражається хвороба аутизм. І вона виявляється у віці до трьох років Як стверджують фахівці, аутизм не вирок. У випадку раннього виявлення захворювання і постійних занять з дитиною, аутисти можуть вести порівняно нормальний спосіб життя в соціумі. 

   Статистика говорить про те, що аутизм стрімко поширюється.. Але люди, з діагнозом чи без, - це перш за все люди. Люди з аутизмом точно так можуть вчитися, працювати, дружити, любити і жити повноцінним життям, як і всі інші. Малюк з аутизмом може з'явитися в будь-якій сім'ї, незалежно від достатку, соціального стану або місця проживання сім'ї. Це не вина батьків, це біологічна особливість, але чим раніше мама і тато звернуть увагу на особливі потреби своєї дитини, тим краще.

    Аутизм впливає на кожну людину по-різному, і може варіюватися від дуже легкої до дуже важкої форми прояву. Люди з аутизмом хочуть спілкуватися, проте часто не знають як.


Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.( https://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=995_503#Text )

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.

У нашій гамназії відбувся урок "З толерантністю в серці" присвячений , цьому чудовому дню. Учнями 3 класу створений тематичний лепбук, та виконані завдання зі збрки "День толерантності" а також створене дерево- порівняння "Толерантна та інтолерантна особистість".


  День доброти

День доброти бере свій початок з 1997 року, коли в Японії створився волонтерський «Всесвітній рух за доброту» (World Kindness Movement), котрий не мав релігійного та політичного напрямків. Спочатку в нього входили лише представники тихоокеанського регіону, але пізніше географію істотно розширили.

13 листопада 1998 року в Токіо відкрилась перша конференція Всесвітнього руху доброти, цю дату й залишили для щорічного святкування. Але офіційно Всесвітній день доброти заснували 18 листопада 2000 року на ІІІ конференції Руху доброти у Сінгапурі.

Нині цей світлий день відзначається у 28 країнах, на усіх континентах. У святкуванні беруть участь США, Канада, Японія, Франція, Італія, Індія, Нідерланди, Нова Зеландія, Непал, Нігерія, Південна Корея, Сінгапур, Великобританія, ОАЄ; кожного року список країн поповнюється.

До святкування цього дня,долучились учні 1-4 х класів.

Учні першого класу створили "паровозик добрих вчинків", другокласники виконали завдання читанки розмальовки з віршами про добро, учні четвертого класу виконати інтегровану вправу списування про добро, четвертокласники прочитали оповідання з добро читанки. З учнями кожного класу створено асоціативний кущ до слова ДОБРО.


Всесвітній день психічного здоров’я відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health)

Всесвітній день психічного здоров’я  припадає на період пандемії COVID-19, яка різко змінила наше повсякденне життя.

 Для того щоб звести до мінімуму наслідки пандемії для психічного здоров’я, важливо дотримуватися загальних рекомендацій щодо запобігання нервового перенавантаження:

  • глибокий сон не менше 7-8 годин. Сон сприяє швидкому відновленню організму, а відповідно, більшої стійкості до стресових ситуацій;
  • хобі, заняття за інтересом. Неодноразово доведено, що заняття улюбленою справою змушує організм виділяти «гормон радості»;
  • спілкування з цікавими і позитивними людьми. Позитивно налаштована людина заряджає оточуючих енергією, живлячи і себе, іінших;
  • уміння і можливість виговоритися. Шкідливо приховувати негативні емоції і замикатися в собі. Накопичені з року в рік образи, недомовленість, нерозуміння і стресс можуть вилитися в серйозні психічні розлади, наслідки яких можуть стати незворотними і фатальними.

З метою зміцнення психічного здоровя учнів та вчителів Кузьмівської гімназії у закладі проведені просвітні заходи:

-виступ на шкільній лінійці "Всесвітній день психвчного здоров'я";

-оформлення тематичного стенду " Осінні секрети ганого настрою";

- арт-терапевтична вправа "Скринька добрих побажань";

-інтерактивне заняття "Позитивне мислення-запорука хорошої дружби".

                           


У рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу, що відбувся у ЗЗСО "Кузьмівська гімназія"з 13.09 по17.09.2021р,проведено низку заходів :

  • виступ на шкільній лінійці "СТОП булінг";
  • Заняття з елементами тренінгу " Булінг:як запобігти і уберегти";
  • заняття з елементами тренінгу "Ти цілий світ";
  • година спілкування "Вчимося жити добрими людьми";
  • заняття з елементами тренінгу "Вирішуємо конфлікти мирним шляхом";
  • година спілкування "Кібеобулінг та засоби його подолання".

 


План роботи психолога 2021-2022 н.р. Текстовый редактор Word | Компьютер плюс

У Кузьмівській гімназії з 10.03 по 23.03 проходив тиджень психології.

Психологія - надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Таку роль психології в людському житті в ХХ столітті передбачив один із видатних психологів Жан Піаже. Він запевняв, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.

Тиждень психології

Понеділок

1.Лінійка відкриття

Вівторок

"Хороший настрій починається з душі

1.Думки великих на щодень

2.Арт-терапевтична вправаДерево щирих побажань

Середа

"Якщо ви хочете щоб життя вам посміхалось, подаруйте йому спочатку гарний настрій

1. Поради для батьків, учнів та вчителів

2. Кольоротерапія

Четвер

"Твори, навіть якщо боїшся програти"

1. Граслідопити

2. Паркан думок

Пятниця

"Ми різні- ми рівні

1.Лист психологу 

2. Заняття з елементами тренінгуОминаймо гострі

кути

Comments:
Only authorized users can leave comments.